faenar
قالب وردپرس
Breaking News

Home

ماکروسافت

پس از گذراندن دوره Network+ افراد می توانند وارد دوره های مهندسی شبکه MCSE 2012 بشوندو در این ۶ دوره تخصصی با مدیریت سیستم عامل و سرویس های مختلف شبکه بر روی بستر مایکروسافت آشنا می شوند. و هم چنین طراحی شبکه ها را از ابتدا بر اساس اصول علمی فرا می گیرند.با توجه به اینکه سیستم آموزشی مایکروسافت مفاهیم اساسی مربوط به شبکه را به شکلی ساده بیان می کند توصیه می شود به تمامی افراد که در صورتیکه می خواهند در بخش سخت افزار شبکه و یا مجازی سازی و یا سیستم عامل های دیگری فعالیت کنند تا دوره سومMCSE را بگذرانند که با مفهوم TCP/IP و سرویس های کلیدی شبکه کلیدی شبکه از قبیل RRAS,DNS,DHCP به صورت کلی آشنا شوند.

سیسکو

افراد پس از گذراندن دوره Network+ به صورت مستقیم وارد دوره های شرکت سیسکو که راجع به پیکر بندی تجهیزات شبکه مانند سوئیچ و روتر و وایرلس و… شوند.نقطه ورودی به سیستم آموزشی شرکت سیسکو دوره CCNA می باشد که برای گذراندن دوره های سطح بالای سیسکو این دوره باید با موفقیت پشت سر گذاشته شود.

لینوکس

دوره های شرکت ردهت RedHat  به افراد توانائی نصب و راه اندازی سیستم عامل لینوکس و پیکر بندی سرویس های مختلف در سطح سیستم عامل لینوکس را می دهد دوره های شرکت RedHat   به شکل زیر می باشد :RHCSA,RHCE,RHCSS,RHCVA

مجازی سازی

فراد پس از اینکه در بخش های مختلف شبکه اعم از سیستم عامل سرویس ها و تجهیزات تحت شبکه تسلط لازم را داشته باشد می توانند دوره های مجازی سازی شرکت VMware را بگذرانند که در آن راجع مجازی که در آن راجع به مجازی سازی سیستم عامل های شبکه در جهت بالا بردن کیفیت و کارایی و کاهش هزینه ها استفاده می شوند . برای گذراندن دوره های مجازی سازی گذراندن دوره های CCNA و MCSE الزامی باشد.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

بازارچه مشهدآی‌تی یک فروشگاه نیست، بلکه یک بازار است؛ بازاری مطمئن برای دسترسی به تأمین‌ کنندگان‌ معتبر و اصلی محصولات.

ه این معنا که گوگل اون رو به عنوان مارکت میشناسه، محلی ست که شما میتوانید اجناس و خدمات فیزیکی و مجازی خودتون رو در اون تعریف کنید، و از این طریق مشتریان خودتون رو بیشتر و بیشتر کنید، قطعا با سئوی خوبی که بازارچه مشهد آی تی دارد شما به صورت چشمگیری در دید مشتریان هدف خود قرارخواهید گرفت و از این طریق رنگ و بوی تازه ای به کسب و کارخودتون میدین….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *